E5 Otomotiv Hakkında

E5 Otomotiv Hakkında

E5 Otomotiv profesyonel parça değişimi, araç bakım ve onarım hizmetleri, oto elektrik, akü, lastik, oto beyin tamiri konusunda sektörünün önde gelen yetkili servis firmalarından biridir.

Sektörünün gelişimine katkıda bulunan ve teknoloji takip eden E5 Otomotiv her geçen gün biraz daha gelişiyor. Profesyonel uzman kadrosuyla araçlarınızın tamir, bakım ve parça değişimi süreçlerinde en büyük destekçiniz oluyor. Uzun yıllardır Otomotiv sektöründe yer alan firmamız güler yüzlü personelleri ve özverili çalışma düzeniyle sektörünün örnek firmalarından biridir. Firmamız özellikle ekonomik bakım ve onarım hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi her fırsatta başarıyor. Firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özellikle uygun fiyatlı hizmetleri en kaliteli şekilde sunmasıdır. 
 
E5 Otomotiv marka ve model fark etmeksizin tüm binek araçların bakım ve onarım işlemlerinde uzman bir ekibe sahiptir. Uzmanlarımız sektörü benimsemiş ve işini severek yapan bireylerdir. Ayrıca sektörümüzün gelişimi için hizmetlerimizin kalite standartlarını her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Bu durum sektörde kötü hizmet sunan merdiven altı işletmelerin barınmasını engelliyor. Sonuç olarak araçların en az bir insan kadar ilgilenilmesi gereken yapılar olduğu bilincindeyiz. Bu durum müşterilerimize güven veriyor. Sonuçlarında ise; bölgemizde en çok tercih edilen Oto servis firmalarından biri haline geldik! Araç tamir süreçlerinde öncelikle araçlarınızın yaşadığı sorunları tespit ediyoruz. Sorunları tespit ettikten sonra en uygun çözüm seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sizlere sunarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz!
 
E5 Otomotiv olarak alanında deneyimli usta ve kalfalarımızla otomobil sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri gerek tek gerekse paket halinde sizlere sunuyoruz. Bakım onarım, tamir ve parça değişimi hizmetlerinin yanı sıra, bilgisayarlı arıza tespiti, ekspertiz hizmeti ve daha birçok konuda siz değerli müşterilerimize benzersiz hizmetler sunuyoruz. Araçlarınızdaki tüm sorunları çözüyor ve sizlere uyguladığımız hizmetler için garanti veriyoruz. Firmamız ayrıca birçok markayla iş birliği yaparak, çeşitli markaların yetkili servisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Mercedes, Volkswagen, Toyota Renault, Opel, Hyundai, BMW, Audi, Fiat, Honda gibi araçların teknik servisi olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmetlerimizi yüksek standartlarda sizlere sunuyoruz. Fiyat performans olarak değerlendirdiğinizde muhteşem bir hizmet alacağınızı belirtmek isteriz!